Kutse meile õppima v

YFU Eesti rahvusvaheline õpilasvahetus annab teada: Viimane võimalus kandideerida vahetusõpilaseks õppeaastal 2011-2012!


Kas teadsid, et YFU Eestiga läheb see aasta vahetusaastale 1000. õpilane? See õpilane võiksid olla  SINA!


Käes on viimane aeg koguda kokku oma taotlusdokumendid, et avaneks võimalus veeta järgmine kooliaasta mõnes välismaa keskkoolis ning tutvuda sealse kultuuri ja inimestega. Sellist osalemisvõimalust pakub sulle YFU õpilasvahetus oma programmidega, mis algavad juba sellest suvest.

YFU (Youth For Understanding) on mittetulunduslik organisatsioon, meie põhitegevuseks on õpilasvahetuse korraldamine erinevate riikide vahel. YFU asutati 1951. aastal Ameerika Ühendriikides ja tegutseb hetkel 60 riigis üle maailma. YFU missiooniks on erinevate kultuuride tutvustamine, sallivuse ja üksteisemõistmise kasvatamine teis(t)e rahvus(t)e suhtes vahetu kontakti kaudu. Igal aastal osaleb YFU vahetusprogrammides kogus maailmas kokku umbes viis tuhat 15-18aastast õpilast ja ligikaudu 1400 õpilast osaleb suveprogrammides. 


YFU Eesti paneb välja 2011/2012 õppeaastaks Euroopasse vahetusaastale soovijatele  stipendiumid:
1.        Stipendium Taani 1278,23 EUR
2.        YFU Stipendium Sinu valitud Euroopa riiki 1278,23 EUR

Taotlusdokumentide YFU Eesti kontorile esitamise viimane tähtaeg on hiljemalt 13. aprill 2011.a. Kiirusta, sest mida varem kandideerid, seda suurem on valik vahetusmaade nimekirjas!


Kandideerimise tingimused leiad siit: http://www.yfu.ee/kuidas-saada/

Lisateavet selle aasta võimaluste  kohta: http://www.yfu.ee/viimane-voimalus-vahetusopilaseks-2011-12-2/

YFU Eesti Facebookis: http://www.facebook.com/#!/YfuEesti ja Twitteris http://twitter.com/YfuEE

Youtube'i YFU kodu: http://www.youtube.com/YfuEE

 

Stipendiumikandidaadid valitakse välja pärast valimispäeva ja kutsutakse individuaalsele stipendiumiintervjuule.

Huvilised on oodatud ka erinevate maade infotundidesse, mis toimuvad reedeti kell 17.00 YFU Eesti Tallinna ja Tartukontorite.


Lisainfot vahetusõpilaseks kandideerimise või vahetusperekonnaks hakkamise kohta saab YFU kodulehelt www.yfu.ee ja YFU Eesti kontorist tel: 6 286 161 või e-mail: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud..

Rajakaamera

Rajakaamera

3 osa varv

tore

LKK logo originaal