ERASMUS+ külalisõpetajad Hispaaniast L`Olivero Koolist

Kirjutas: Liina

image0

Nädal enne koolivaheaega (19.02-23.02) külastasid meie kooli kolm Hispaania Kooli õpetajat Valencia lähedalt L'Olivera Koolist. See aeg oli täis tihedaid tegemisi Tsirguliina Koolis ja koolist väljaspool. Vaadeldi õppetunde koolis ning õppetegevusi lasteaias, vahetati kogemusi Eesti õpetajatega. Tehti ettekanne Hispaania koolisüsteemist ja L'Olivera Koolist nii õpetajatele kui õpilastele (5.-9. klass), õpetati lastele selgeks mõned hispaania keelsed sõnad. Koolis tähistati sel nädalal riigikaitsenädalat, millest külalisedki osa said. 21. veebruaril toimus talvekontsert, kus esinesid Tsirguliina Kooli õpilased. Lasteaias toimus 22. veebruaril traditsiooniline vabariigi aastapäeva presidendivastuvõtt koos kätlemistseremooniaga. Lisaks põnevatele päevadele koolis, käidi Sangaste lossis, Valga Militaarteemapargis, Eesti Spordi- ja Olümpiamuuseumis ja restoranis Joyce. Jalutati Tartu vanalinnas ja AHHAA keskuse ümbruses. Lisaks Lõuna-Eesti vahvatele kogemustele uudistati ringi ka Tallinnas.
Nii külalised kui võõrustajad jäid nädalaga rahule.